Ruční pásová bruska B-10 CL

1 hodnocení
 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 4
 

brusný pás - 10/330 mm

Dostupnost 10 dní
Cena 16 819 Kč včetně DPH
13 900 Kč / ks    
Kód produktu B10CL
Kategorie Ruční pásové brusky
 

Ruční pásová bruska B-10 CL s pneumatickým pohonem je vhodná zejména pro broušení ve stísněných prostorech, rozích či na zakřivené povrchy. Tento model praktické manuální brusky z řady Belton vyniká svými kompaktními rozměry a nízkou váhou. Měří 372x96x83 mm a váží pouhých 0,9 kg. Pro operátora tato skutečně kapesní velikost znamená bezproblémovou manipulaci s bruskou a optimální pohodlí při práci.

Manuální bruska B-10 CL je vybavena novým, vylepšeným motorem, který je o 20 % odolnější než motory starších modelů ručních brusek Belton. Zvýšené životnosti dosáhli konstruktéři použitím těch nejmodernějších výrobních technologií a zapojením nově vyvinutých, vysoce efektivních motorových lopatek. Motor dosahuje až 17 000 otáček za minutu. Pneumatický pohon má spotřebu 0,4 m³ vzduchu za minutu, tlak je 0,6 MPa.

Opravdu efektivní brousící operace umožňuje nastavitelný úhel pásové brusky B-10 CL. Pod jakým úhlem budete brousit lze nastavit libovolně, podle pracovní pozice a podle tvaru obrobku. Také rychlost brusného pásu je možné jednoduše upravit – stačí pomocí šroubováku otočit příslušným seřizovacím ventilem. Maximální rychlost pásu je 1 120 metrů za minutu.

Pokud potřebujete brousit zakřivené povrchy, bude se vám hodit možnost využití vyrovnávacího offsetového držáku, který vystupuje z ramene brusky. Když brusný pás přes offsetový držák napnete lze dosáhnout takové polohy a volnosti pásu, že je možné brousit i jakkoli zakřivené povrchy.

Velkou výhodu představuje snadná manipulace, ovládání a údržba brusky B-10 CL.  Výměnu brusného pásu lze provést snadno a rychle ve třech krocích. Součástí brusky je zadní výfukový systém.

Podobné produkty

Hmotnost 0.9 kg
Šířka brusného pásu 10 mm
Délka brusného pásu 330 mm
Spotřeba vzduchu 0,4 m³/min
Tlak vzduchu 0,6 MPa
Rychlost brusného pásu 1120 m/min
Otáčky 17000 ot/min
Připojení 1/4"
Hmotnost 0,9 kg