Ruční pásová bruska B-20 CL

Neohodnoceno
 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 5
 

brusný pás - 20/520 mm

Dostupnost 10 dní
Cena 20 207 Kč včetně DPH
16 700 Kč / ks    
Kód produktu B20CL
Kategorie Ruční pásové brusky
 

Ruční pásová bruska B-20 CL s pneumatickým pohonem představuje praktickou, kompaktní brusku z řady Belton. Ideálně se hodí pro použití ve stísněných prostorech, na broušení hůře dostupných míst, jako jsou například rohy, či na broušení zakřivených a nepravidelných povrchů. Díky jejím kompaktním rozměrům – 466 mm na délku, 123 mm na šířku a 110 mm hloubky – odpadají starosti s obtížnou manipulací či problémy s uskladňováním. B-20 CL se vejde kamkoli. Také váha 1,6 kg je natolik nízká, že nijak nenaruší pohodlnou práci a snadné ovládání.

Navzdory lehkému designu a malé velikosti poskytuje manuální bruska B-20 CL dost prostoru k upnutí brusného pásu širokého 20 mm. Standardní délka je pak 520 mm. Výměnu brusného pásu lze provést snadno a rychle ve třech krocích. K tomuto úkonu není zapotřebí žádného speciálního nářadí. Pro možnost broušení zakřivených povrchů lze využít vyrovnávacího offsetového držáku, který vystupuje z ramene brusky. Když přes offsetový držák brusný pás napnete, získá dostatek volnosti umožňující broušení zakřivených povrchů.

Bruska Belton-20 CL je vybavena novým, vylepšeným motorem, který je o 20 % odolnější než motory starších modelů ručních brusek Belton. Zvýšené životnosti dosáhli konstruktéři použitím těch nejmodernějších výrobních technologií a zapojením nově vyvinutých motorových lopatek z materiálu špičkových vlastností. Motor je díky vylepšené designové struktuře efektivnější a dosahuje až 18 000 otáček za minutu. Pneumatický pohon má spotřebu 0,48 m³ vzduchu za minutu, tlak je 0,6 MPa. Součástí brusky je zadní výfukový systém.

Velkou výhodu ruční pásové brusky BB-20 CL představuje nastavitelný úhel brusného ramene. Podle pracovní pozice a podle tvaru obrobku můžete brusku nastavit do libovolné pozice, což umožňuje provádět opravdu efektivní a přesné brousící operace. Brusný pás dosahuje rychlosti až 2 770 metrů za minutu. Je ale možné tuto hodnotu upravit – rychlost lze jednoduše regulovat otáčením příslušného seřizovacího ventilu.

Podobné produkty

Hmotnost 1,6 kg
Šířka brusného pásu 20 mm
Délka brusného pásu 520 mm
Spotřeba vzduchu 0,48 m³/min
Tlak vzduchu 0,6 MPa
Rychlost brusného pásu 2770 m/min
Otáčky 18000 ot/min
Připojení 1/4"