Ruční pásová bruska B-30 CL

1 hodnocení
 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 5
 

brusný pás - 30/540 mm

Dostupnost 10 dní
Cena 26 257 Kč včetně DPH
21 700 Kč / ks    
Kód produktu B30CL
Kategorie Ruční pásové brusky
 

Ruční pásová bruska B-30 CL je praktický stroj s pneumatickým pohonem a zadním výfukovým systémem. Patří mezi kompaktní ale zároveň výkonné a spolehlivé manuální brusky řady Belton. Ideálně se hodí pro broušení menších dílů a hůře dostupných míst, jako jsou například rohy, či na broušení zakřivených a nepravidelných povrchů. S rozměry 490 mm na délku, 118 mm na šířku, 104 mm hloubky a váhou 2,4 kg ještě patří mezi stroje kompaktní, snadno přenosné a ovladatelné. Zároveň ale B-30 CL disponuje dostatečně širokým brusným pásem – 30 mm. Na délku má pás 540 mm.

Pásová bruska B-30 CL funguje na principu broušení rotujícím brusným pásem. Jeho výměnu lze provést snadno a rychle ve třech krocích a není k tomu zapotřebí žádného speciálního nářadí. Pro možnost broušení zakřivených povrchů lze využít vyrovnávacího offsetového držáku vystupujícího ze spodní části ramene brusky. Když přes offsetový držák brusný pás napnete, získá dostatek volnosti a bude v pozici, která umožňuje broušení zakřivených povrchů.

B-30 CL je stejně jako celá řada brusek Belton CL vybavena novým, vylepšeným motorem, který je o 20 % odolnější než motory starších modelů ručních brusek Belton. Zvýšené životnosti dosáhli konstruktéři použitím těch nejmodernějších výrobních technologií a zapojením nově vyvinutých motorových lopatek z materiálu špičkových vlastností. Motor i díky vylepšené designové struktuře dosahuje rychlosti až 15 000 otáček za minutu. Pneumatický pohon má spotřebu 0,82 m³ vzduchu za minutu, tlak je 0,6 MPa.

Pro opravdu efektivní a přesné brousící operace je pneumatická ruční bruska B-30 CL vybavena systémem nastavení úhlu brusného ramene. Můžete ji nastavit do úhlu v rozsahu 360 ° - tedy do libovolné pozice, která vám umožní práci v různých pracovních pozicích a s různými tvary obrobků. Co se týče rychlosti, brusný pás zvládá až 2 310 metrů za minutu. Rychlost je ale možné upravit – regulování lze jednoduše provádět otáčením příslušného seřizovacího ventilu.

Podobné produkty

Šířka brusného pásu 30 mm
Délka brusného pásu 540 mm
Spotřeba vzduchu 0,82 m³/min
Tlak vzduchu 0,6 MPa
Rychlost brusného pásu 2310 m/min
Otáčky 15000 ot/min
Připojení 1/4"
Hmotnost 2,4 kg